Studenci WPiSM na turnieju dyscyplin obronnych

Grupa studentów z naszego Wydziału brała udział w zawodach sportowo-obronnych pod opieką prof. Zdzisława Polcikiewicza.

Studenci naszego Wydziału, a także uczniowie klas mundurowych z całego regionu brali udział w Gęsinie pod Koneckiem w turnieju dyscyplin obronnych zorganizowanym z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Organizatorami byli współpracujący z WPiSM UMK - Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Stowarzyszenie Artylerzystów Polskich oraz Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Petrucie Shototing.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.