Laureaci Gali Copernicana

Karol Śliwiński otrzymał tytuł "Wzór Studenta" fot. Andrzej Romański

11 kwietnia odbył się finał  II Uniwersyteckiej Gali Charytatywnej - Gali Copernicana.

Ważnym punktem programu było podsumowanie plebiscytu towarzyszącego Gali oraz wręczenie nagród zwycięzcom, których internauci wyłaniali w siedmiu kategoriach. Oto tegoroczni laureaci:

• Najlepszy Wykładowca: dr hab. Piotr Rączka, prof. UMK, prodziekan Wydziału Prawa i Administracji;
  • Najlepszy Sportowiec: Izabella Magdowska, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania;
  • Dziekanat Przyjazny Studentom: dziekanat Wydziału Nauk Historycznych;
  • Najlepsza Organizacja Studencka: Erasmus Student Network UMK;
  • Studenckie Praktyki: UMK TV;
  • Wzór Studenta: Karol Śliwiński, Wydział Politologii i Studiów Międzynarodowych;
  • Studencki Projekt: Wampiriada UMK.

Wydarzenie na Facebooku

Gali towarzyszyły licytacje i loterie fantowe na rzecz toruńskich domów dziecka. Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Mikromusic.

Bilety na wydarzenie można było zakupić w biurze Samorządu Studenckiego UMK w Domu Studenckim nr 9 przy ul Gagarina 21 oraz w Auli UMK w dniu imprezy. Cena: 10 zł.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.