Zagraniczne wizyty studyjne

W dniach 7-13 kwietnia br. studenci naszego Wydziału wzięli udział w cyklu zagranicznych wizyt studyjnych.

W ramach II edycji realizowanego przez WPiSM unijnego projektu “Studentki i studenci WPiSM poszukiwani na rynku pracy!” kolejna grupa naszych studentów wzięła w Brukseli udział w posiedzeniu Polskiej Delegacji w Europejskim Komitecie Regionów, w wizycie studyjnej w Komisji Europejskiej, a w Parlamencie Europejskim spotkali się z nami europosłowie Tadeusz Zwiefka i Janusz Zemke oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki. W Brukseli byliśmy też w Parlamentarium i Domu Historii Europejskiej. W Berlinie przyjął nas na spotkanie zastępca Ambasadora RP Janusz  Styczek oraz wzięliśmy udział w wizycie studyjnej w Bundestagu. Wieczorami był oczywiście czas na zwiedzanie Brukseli i Berlina. Jadąc na koniec do Hagi na wizytę studyjną do Międzynarodowego Trybunału Karnego mieliśmy też okazję zwiedzić Amsterdam, a w drodze powrotnej zahaczyliśmy o Hamburg. Fotorelacja z wyjazdu znajduje się w galerii.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.