Inauguracja roku na WNoPiB

fot. Andrzej Romański

W środę, 2. października br. odbyła się Inauguracja roku akademickiego Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie

Uroczystość rozpoczął Dziekan Wydziału dr hab. Zbigniew Karpus, prof. UMK. Następnie studentów przywitała przedstawicielka Wydziałowego Samorządu Studenckiego - lic. Amanda Berent.

Odbyło się także wręczenie nagrody dla najlepszego studenta Wydziału w roku akademickim 2018/2019 przyznanej panu Mikołajowi Lisewskiemu – studentowi II roku studiów II stopnia na kierunku politologia.

Wykład inauguracyjny pt. „Cyberprzestępczość: przypadek mowy nienawiści" wygłosił dr hab. Maciej Siwicki, prof. UMK.

Uroczystość zakończyła się ślubowaniem studentów i odśpiewaniem pieśni Gaudeamus Igitur.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (fot. Andrzej Romański).

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.