Erasmus+ Day na UMK

fot. Andrzej Romański

Spotkania informacyjne, konkursy, wystawa zdjęć - to atrakcje, które znalazły się w programie Erasmus+ Day na UMK. Wydarzenie odbyło się 10 października w Bibliotece Uniwersyteckiej.

Dokąd można wyjechać na „Erasmusa”? Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w programie? Na jakie stypendia można liczyć przebywając zagranicą? To tylko część pytań, na które studenci UMK zainteresowani międzynarodową wymianą mogli poznać podczas Erasmus+ Day.

Spotkanie rozpoczęło od wspólnego przygotowania przez polskich i zagranicznych studentów kolorowego napisu Erasmus+. Od godz. 11:00  w Bibliotece Uniwersyteckiej otwarte było stoisko z materiałami promocyjnymi i informacyjnymi, a na godz. 12:00 i 13:30 przewidziano spotkania, podczas których zaprezentowane zostały możliwości programu oraz szczegóły dotyczące rekrutacji.

W trakcie Erasmus+ Day w holu biblioteki dostępna była wystawa zdjęć poświęcona studentom Erasmus+. Można było także porozmawiać z tymi, którzy już w programie wymiany uczestniczyli i chcą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.