Rekrutacja ERASMUS+

Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie ogłasza uzupełniającą rekrutację na stypendia zagraniczne ERASMUS+ na rok akademicki 2019/2020 dla studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, studiujących w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym.

Kandydaci:

• znajomość języka angielskiego i/lub języka kraju goszczącego;
  • list motywacyjny z uzasadnieniem: „dlaczego ja?” oraz czym podyktowany jest wybór uczelni zagranicznej;
  • wstępna wersja programu studiów - sporządzona lista zajęć o punktacji 30 punktów ECTS. Proszę przy wyborze nie kierować się kierunkiem studiów. Wszyscy nasi studenci mogą korzystać z każdej umowy podpisanej przez wydział.
  • papierowa wersja formularza zgłoszeniowego (link 3) wysyłanego online, jak w punkcie 6. zasad rekrutacji (link 2); wersja papierowa ma być podpisana przez studenta.

Dokumenty należy składać do 25 X 2019 r. w pokoju 132 - mgr Izabela Skowrońska

dr Michał Piechowicz