ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń

Frankfurt nad Menem – Heidelberg – Strasburg – Bazylea – Berno – Genewa – Zurych – Berlin – wrzesień 2019

W dniach 15-23 września 2019 r. studenci naszego Wydziału biorący udział w projekcie „Studentki i studenci WPiSM poszukiwani na rynku pracy!” współfinansowanym ze środków UE wzięli udział w zagranicznych wizytach studyjnych.

Byliśmy m.in. na spotkaniu w Europejskim Banku Centralnym we Frankfurcie nad Menem, w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu (gdzie spotkał się z nami europoseł Radosław Sikorski), w Radzie Europy, w Ambasadzie RP w Bernie, w Stałym Przedstawicielstwie RP przy ONZ w Genewie, w Pałacu Narodów oraz w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN – również w Genewie, w Zurychu w szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych SIX, a w Berlinie w Bundestagu oraz fabryce BMW.

Galeria zdjęć: