e-mail: wnopib@umk.pl

Informacja dla studentów pierwszego roku

Rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie

28 września 2020 r. o godz. 12:00 zostanie uruchomiona rejestracja na zajęcia ogólnouniwersyteckie w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021.

List Prorektorów do Studentek i Studentów

Inauguracja roku akademickiego

W czwartek 1 października Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zainauguruje nowy rok akademicki. Organizacja tegorocznej uroczystości będzie dostosowana do ograniczeń wynikających z sytuacji epidemicznej.

Organizacja kształcenia na WNoPiB w semestrze zimowym 2020

Zmarł ks. prof. Józef Dębiński

5 wioślarskich medali

Poznańska Malta była areną Enea Mistrzostw Polski seniorów w wioślarstwie. W weekend 19-20 września 2020 roku rozdano komplet medali w 20. konkurencjach. Studenci sportowcy naszego Uniwersytetu, uczestnicy programu kariera dwutorowa, wywalczyli jeden srebrny i cztery brązowe krążki.

Uwaga studenci II roku bezpieczeństwa wewnętrznego I stopnia!

VII Międzynarodowy Kongres Azjatycki

Studiuj na WNoPiB!

Wyniki rekrutacji 2020

24 sierpnia o godz. 14:00 na indywidualnych kontach kandydatów na studia w systemie IRK pojawiły się wyniki pierwszego naboru na studia I stopnia i jednolite magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Osoby zakwalifikowane mają czas na złożenie dokumentów od 25 do 29 sierpnia 2020 roku.

Stypendia rektora za publikacje

JM Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przyznał kolejne stypendia za najwyższej punktowane publikacje.

Pierwszy magister "dwutorowiec"

Bartosz Leszczyński jest pierwszym uczestnikiem uniwersyteckiego Programu kariera dwutorowa student-sportowiec, który zdobył tytuł magistra. Utytułowany wioślarz został absolwentem Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK.

Politologia z pozytywną oceną PKA

UMK w YUFE - list rektorów

Szanowni Pracownicy, Doktoranci i Studenci,

Ku umiędzynarodowieniu - bezpłatne warsztaty

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza pracowników UMK do udziału w warsztatach dotyczących różnic kulturowych oraz umiędzynarodowienia, które odbędą się w sierpniu i we wrześniu 2020 w ramach projektu „iNternationalization aCtions at University – NCU4U”.

Wyróżnienia dla przewodniczących i dyrektorów

W piątek 3 lipca rektor prof. dr hab. Andrzej Tretyn wręczył wyróżnienia za działalność organizacyjną w roku akademickim 2019/2020.

Uroczystości w Aleksandrowie Kujawskim

XXVII rocznica odnowienia Ukraińskiego Cmentarza Wojskowego

Nagrodzeni za publikacje

Zaloguj się do świata nauki!