Współpraca z ASzWoj

Podczas pierwszego dnia Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Oblicza współczesnego terroryzmu" odbywającej się w Rembertowie miało miejsce podpisanie dokumentu określającego ramy współpracy miedzy naszym Wydziałem a Wydzialem Bezpieczeństwa Akademii Sztuki Wojennej.

Nasz Wydział reprezentowała dr hab. Beata Stachowiak, prof. UMK, Prodziekan ds. Kształcenia. Ze strony Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego AszWoj dokument podpisał płk nawig. dr hab. Bogdan Grenda, Dziekan Wydziału. W spotkaniu uczestniczyli także dr Patryk Tomaszewski, Prodziekan ds. Studenckich WPiSM., pplk dr inż. Paweł Majdan z ASzWoj oraz dr hab. Piotr Grochmalski, prof. UMK, pracownik naukowy ASzWoj i UMK.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.