Wizyty studyjne w Warszawie

W dniach 4-7 czerwca br. studenci naszego Wydziału wzięli udział w cyklu wizyt studyjnych w Warszawie.

W ramach II edycji realizowanego przez WPiSM unijnego projektu "Studentki i studenci WPiSM poszukiwani na rynku pracy!" kolejna grupa naszych studentów miała okazję wejść do warszawskich instytucji, bezpośrednio zapoznać się z charakterem pracy w nich, zadać osobiście pytania m.in. ambasadorowi Marcinowi Nawrotowi, wykładowcy Akademii Dyplomatycznej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, czy Pawłowi Kolczyńskiemu, wiceprezesowi Agencji Rozwoju Przemysłu, a także ich współpracownikom. Byliśmy również z wizytą w Trybunale Konstytucyjnym, Senacie, Sejmie, NBP oraz w Grupie Radiowej Time. Popołudniami był oczywiście czas wolny, w ramach którego szukaliśmy schronienia przed upałami na warszawskiej starówce.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.