Czwórka idzie na UMK

W środę 4 grudnia na UMK odbędzie się wydarzenie „Czwórka idzie na studia”, na które złożą się liczne atrakcje dla studentów oraz audycja radiowa na antenie „Czwórki”, nadawana na żywo prosto z naszego Uniwersytetu.

„Czwórka” będzie gościć na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w najbliższą środę w godz. 10:00-17:00. Obecności radiowców towarzyszyć będzie kilkanaście stanowisk z mnóstwem atrakcji i animacji, m.in. możliwością treningu z Piotrem Galusem, muzyką Norberta Borzyma i Holiday 80, wirtualną rzeczywistością, stoiskiem archeologicznym, warsztatami kulinarnymi i poradami makijażystki.

Wizyta "Czwórki" będzie okazją do zaprezentowania szerokiego spektrum inicjatyw podejmowanych na naszym Uniwersytecie. UMK będą reprezentować:

• Centrum Dziedzictwa Kulinarnego, Wydział Nauk Historycznych UMK;
  • Katedra Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej, Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum UMK;
  • Dział Współpracy Międzynarodowej UMK i studenci programu Erasmus+;
  • Instytut Archeologii, Wydział Nauk Historycznych UMK;