Kontaktul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

WNoPiB dla WOŚP

obrazek:

WNoPiB dla WOŚP 2020 – zapraszamy do udziału!

Nasza historia rozpoczęła się w grudniu 2011 r., kiedy Nasz Wykładowca dzielnie walczył o życie i zdrowie swojego dziecka. Opowiedział nam o swoich pozytywnych doświadczeniach z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, po czym postanowiliśmy przyłączyć się do tej inicjatywy. W styczniu 2012 r. zorganizowaliśmy mały turniej piłkarski. Przez kolejne 8 lat graliśmy pod nazwą „WOŚP na WPiSM”. Zmiany na Naszym Wydziale przyczyniły się do rebrandingu imprezy, która od teraz nosi nazwę „WNoPiB dla WOŚP”. Jest to wydarzenie, w którym gra wielu studentów, wykładowców i znanych Torunian. W latach 2012–2019 zebraliśmy dla chorych dzieciaczków i seniorów przeszło 55 tys. zł. Zebraliśmy też kilkaset litrów krwi, a tego nie kupimy w sklepie.

Tegoroczna impreza składa się z trzech ciekawych wydarzeń!


Tym razem zaczynamy 9 stycznia (czwartek) o godz. 17 na Naszym Wydziale od Nocy  Planszówek z WNoPiB dla WOŚP. W programie przewidujemy dwa turnieje gier planszowych (w grę Splendor oraz Uczelniany Mistrz Karciany), Strefę Wolnego Grania z ponad 200 tytułami gier planszowych do wypożyczenia, konkursy i inne atrakcje. Zwycięzcy turniejów otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci gier planszowych.

Link do wydarzenia


 

W piątek 10 stycznia będziemy czekać na Was w Klubie Od Nowa od godz. 20, gdzie odbędzie się muzyczna impreza pod hasłem „Rytmy PRL”. Jak sama nazwa wskazuje przygotowaliśmy dla Was muzykę w klimacie PRL-u. Nie może Was zabraknąć! Dla uczestników przewidujemy konkursy i licytacje, a dla najbardziej wytrwałych karaoke.

Link do wydarzenia 


 

Finał „WNoPiB dla WOŚP” odbędzie się, zgodnie z tradycją, w IV LO (ul. Warszawska 1) w niedzielę 12 stycznia, gdzie od godz. 9 będzie miał miejsce turniej piłkarski oraz koszykarski. W międzyczasie pojawiać się będą konkursy i licytacje.

Link do wydarzenia 

 

Do zobaczenia!

pozostałe wiadomości