Wykorzystanie gier wojennych... - seminarium

11 marca 2020 r. odbyło się seminarium naukowe pt. "Wykorzystanie gier wojennych w procesie podejmowania decyzji". Wydarzenie zorganizowały wspólnie Centrum Doktryn i Szkoleń Sił Zbrojnych oraz Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie.

Program seminarium obejmował wykłady: "Geneza i założenia teorii gier" dr. hab. Bartłomieja Michalaka, prof. UMK, "Wojenne gry geopolityczne" prof. dr. hab. Romana Bäckera, "Prognozowanie bezpieczeństwa międzynarodowego przez Federację Rosyjską" dr Agnieszki Bryc oraz "Symulacje i ich analizy we wsparciu procesów decyzyjnych (doświadczenia z wykorzystania systemu Joint Theater Level Simulation – JTLS)" ppłk. Wojciecha Nowaka z Akademii Sztuki Wojennej.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.