Dziekani 2020-2024

fot. Andrzej Romański

1 czerwca rektor elekt prof. dr hab. Andrzej Sokala wręczył nominacje nowym dziekanom wydziałów w kadencji 2020-2024.

Od 15 do 25 maja trwały wybory kandydatów na dziekanów wydziałów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Kandydat na dziekana wyłaniany jest bezwzględną większością głosów. Aby głosowanie było ważne, w zebraniu wyborczym musiała wziąć udział co najmniej połowa uprawnionych do głosowania pracowników danego wydziału. Wydział Chemii oraz Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej nie przedstawili swoich kandydatów, pozostawiając tym samym decyzję wyboru Rektorowi. Dziekanami w nadchodzącej kadencji zostali:

• prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk, Wydział Lekarski
  • prof. dr hab. Stefan Kruszewski, Wydział Farmaceutyczny
  • prof. dr hab. Alina Borkowska, Wydział Nauk o Zdrowiu
  • prof. dr hab. Zbigniew Witkowski, Wydział Prawa i Administracji
  • dr hab. Marek Kejna, prof. UMK, Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej
  • prof. dr hab. Winicjusz Drozdowski, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
  • dr hab. Violetta Wróblewska, prof. UMK, Wydział Humanistyczny
  • prof. dr hab. Werner Ulrich, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr hab. Joanna Kucharzewska, prof. UMK, Wydział Sztuk Pięknych
  • Prof. dr hab. Stanisław Kasjan, Wydział Matematyki i Informatyki
  • ks. prof. dr hab. Wojciech Cichosz, Wydział Teologiczny
  • prof. dr hab. Iwona Łakomska, Wydział Chemii
  • dr hab. Jerzy Boehlke, prof. UMK, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
  • dr hab. Zbigniew Karpus, prof. UMK, Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie
  • prof. dr hab. Stanisław Roszak, Wydział Nauk Historycznych
  • dr hab. Radosław Sojak, prof. UMK, Wydział Filozofii i Nauk Społecznych

Uchwała Nr 14 Komisji Wyborczej Uniwersytetu

Więcej informacji na temat kandydatów na dziekanów można znaleźć w zakładce WYBORY 2020.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.