e-mail: wnopib@umk.pl

Nagrody Rektora dla pracowników naukowych

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

W piątek 25. czerwca podczas uroczystości w Auli UMK Rektor naszej uczelni uhonorował pracowników dydaktycznych i badawczych. Wśród nagrodzonych znaleźli się także pracownicy naszego Wydziału.

Nagrodę indywidualną za całokształt działalności naukowej otrzymali: prof. dr hab. Justyna Maliszewska-Nienartowicz, prof. dr hab. Jacek Bartyzel, prof. dr hab. Michał Klimecki, dr hab. Michał Białkowski, prof. UMK oraz dr hab. Radosław Potorski, prof. UMK.

Nagrodą indywidualną za osiągnięcia w działalności dydaktycznej wyróżnieni zostali: dr hab. Beata Stachowiak-Panske, prof. UMK oraz dr Rafał Willa.

Wyróżnienia indywidualne za osiągnięcia w działalności naukowej otrzymali: dr hab. inż. Zdzisław Polcikiewicz, prof. UMK oraz dr Sławomir Drelich.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Lista wszystkich nagrodzonych oraz pełna fotorelacja znajduje się tutaj

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

[fot.Andrzej Romański]  [fot.Andrzej Romański]  [fot.Andrzej Romański]  [fot.Andrzej Romański]  [fot.Andrzej Romański]  [fot.Andrzej Romański]