Kontakt ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

Młodzieżowe debaty na WNoPiB

Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek (16. listopada) gościliśmy młodzież rywalizującą w toruńskiej rundzie Kujawsko-Pomorskiej Ligi Debat. Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK wraz z Fundacją Projekty Edukacyjne i Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Torunia są współorganizatorami tego projektu.

Kujawsko-Pomorska Liga Debat dedykowana jest uczniom szkół ponadpodstawowych z Bydgoszczy, Torunia i Inowrocławia. Ma ona na celu organizację debat oksfordzkich w ramach dwóch lig miejskich – toruńskiej i bydgoskiej. Zwycięzcy obu wspomnianych lig powalczą o tytuł Mistrza Województwa Debat Oksfordzkich.

W ramach projektu odbywają się także warsztaty z zakresu wystąpień publicznych i debat oksfordzkich, a każda uczestnicząca w projekcie szkoła otrzymuje pomoc tutora, który wspiera szkolne koła debat.

Projekt realizowany jest przy współpracy Sejmiku Województwa, Urzędu Miasta Torunia oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Opis projektu Kujawsko-Pomorska Liga Debat

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.