Kontakt ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

Studiuj z YUFE!

Zdjęcie ilustracyjne

12. września ruszyła rejestracja do kolejnej edycji YUFE Student Journey!

YUFE Student Journey to personalizowana ścieżka edukacyjna, trwająca maksymalnie 2 lata, pozwalająca na realizację kursów akademickich i językowych na 9 partnerskich uczelniach w tym samym czasie.

Poza kursami można także skorzystać z programów wspierających przedsiębiorczość, innowacyjność oraz lokalną społeczność, zyskując nowe umiejętności i doświadczenia.

W zajęciach można brać udział wirtualnie (czym odróżnia się od Erasmus+), fizycznie – wyjeżdżając za granicę, a także łącząc oba te sposoby w typie blended mobility.

Za studencką aktywność na wymienionych polach przyznawane są YUFE Stars (Moblity, Language, Proffessional lub Civic star), będące dodatkowym poświadczeniem uczestnictwa, zaangażowania i rozwoju.

Dla kogo jest YUFE Student Journey?

To program dedykowany osobom studiującym już na co najmniej na 2. roku studiów licencjackich, które posługują się językiem angielskim (min. B2). Maksymalny okres uczestnictwa w programie to 2 lata.

Osoby, które:

  • zrealizują kursy akademickie YUFE za min. 12 punktów ECTS
  • otrzymają przynajmniej 1 YUFE Star oraz
  • skorzystają z min. 3 możliwości oferowanych w ramach YUFE Academy [cyklu wykładów, talk shows i warsztatów otwartych, odbywających się online na wszystkich uniwersytetach YUFE]

uzyskają YUFE Student Journey Certificate – dyplom jednego z pierwszych konsorcjów aspirujących do miana Europejskiego Uniwersytetu.

Jak można aplikować?

Należy założyć konto na wirtualnym kampusie YUFE – używając studenckiego adresu e-mail, uzupełnić profil i wypełnić formularz rejestracji online, a następnie przesłać przez wirtualny kampus list motywacyjny zawierający odpowiedzi na 3 pytania (na każdą odpowiedź przeznaczając maksymalnie 150 słów):

  • Co sprawia, że udział w YUFE jest dla Ciebie istotny i co wniesiesz do YUFE?
  • Jak sądzisz, w jaki sposób program YUFE zmieni Twoje doświadczenia związane ze studiowaniem? Podaj kilka konkretnych przykładów zmian, których się spodziewasz.
  • Jakie są Twoje plany po ukończeniu studiów i w jaki sposób YUFE może przyczynić się do ich realizacji?

Więcej informacji –> STUDIUJ Z YUFE!

pozostałe wiadomości