Uroczysta immatrykulacja studentów I roku 2022/2023

Wczoraj, 4. października, w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki OD NOWA odbyła się immatrykulacja studentów pierwszego roku Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie.

Podczas uroczystości wręczone zostały także dyplomy doktorskie oraz nagrody w konkursie na Najlepszego Absolwenta i Najlepszego Studenta Wydziału w roku akademickim 2021/2022.
Wykład inauguracyjny wygłosiła dr hab. Magdalena Redo, prof. UMK.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.