Kontakt ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

YUFE Minors – studiuj międzynarodowo

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

Do 15 października można aplikować do programu YUFE MINORS, który oferuje udział w specjalnym bloku przedmiotów na europejskich uczelniach tworzących konsorcjum YUFE.

Oferta przygotowana przez uczelnie należące do YUFE skierowana jest do osób na II i III roku studiów licencjackich lub na I lub II roku studiów uzupełniających, które chcą poszerzyć swoje wykształcenie i zdobyć 30 punktów ECTS. Tematyka zajęć dotyczy zagadnień dotyczących problematyki miejskiej, takich jak zdrowie publiczne, ekologia, zrównoważony rozwój czy dziedzictwo.

Program YUFE Minor możesz zrealizować w Toruniu, wybierając program Urban Health &Wellbeing oferowany przez UMK, lub w semestrze letnim wyjechać do uczelni w Maastricht, Antwerpii lub Rijeki, decydując się na proponowane przez nie programy.

Wyjazd wiąże się z otrzymaniem stypendium Erasmus+ oraz dodatkowych środków z UMK.  

Na etapie pilotażowym YUFE proponuje cztery "Minory". Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Część z nich odbywa się jest online. Rekrutacja trwa do 15 października 2022.

YUFE Minor (ulotka informacyjna)

Aktualne programy YUFE MINOR:

Dodatkowych informacji udziela YUFE Admission Officer na UMK: Mateusz Magalski (Dział Kształcenia, rektorat, p. 411), e-mail: admission_yufe@umk.pl 

pozostałe wiadomości