Dr Perlikowski laureatem IV. edycji konkursu DEBIUTY!

Miło nam poinformować, że dr Łukasz Perlikowski został laureatem konkursu „Inicjatywa Doskonałości Debiuty IV edycja”.

Celem konkursu jest wspieranie rozwoju działań naukowych wpisujących się w cztery najważniejsze cele Uniwersytetu jako uczelni badawczej (4xI@NCU), którymi są: internacjonalizacja, interdyscyplinarność, innowacyjność i integralność. Obejmują one wszelkiego rodzaju badania wstępne, rozpoznawcze, pilotażowe, kwerendy, staże naukowe, wyjazdy badawcze, czynny udział w konferencjach naukowych lub wyjazdy konsultacyjne.

Laureaci konkursu otrzymują wsparcie finansowe w postaci grantu przeznaczonego na realizację projektu zgłoszonego do konkursu, a także możliwość uzyskania wsparcia merytorycznego przy przygotowaniu wniosków grantowych ze strony ekspertów wewnętrznych.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!

Lista wszystkich laureatów konkursu –> [link]