Młodzieżowe debaty oksfordzkie na WNoPiB

We wtorek 22. listopada gościliśmy na Wydziale młodzież ze szkół średnich, która rywalizowała w toruńskiej rundzie debat oksfordzkich w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Debat.

Kujawsko-Pomorska Liga Debat dedykowana jest uczniom szkół ponadpodstawowych z Bydgoszczy, Torunia i Inowrocławia. Ma ona na celu organizację debat oksfordzkich w ramach dwóch lig miejskich – toruńskiej i bydgoskiej. Zwycięzcy obu wspomnianych lig powalczą o tytuł Mistrza Województwa Debat Oksfordzkich.

Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK jest współorganizatorem tego projektu.

Przy tej okazji nasz Wydział został wyrózniony tytułem Przyjaciela Debat.

Dziękujemy!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.