Kontakt ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

Koło Naukowe Służb Mundurowych z wizytą w Placówce Straży Granicznej w Bydgoszczy

Zdjęcie ilustracyjne

27 marca członkowie Koła Naukowego Służb Mundurowych oraz studenci przedmiotu „ochrona granicy państwa” odwiedzili  Placówkę Straży Granicznej w Bydgoszczy, która mieści się na tamtejszym lotnisku.

Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zapoznać się z pracą służb lotniska „od kuchni”, w szczególności pirotechników, którzy przybliżyli specyfikę swojej pracy prezentując także sprzęt, którym posługują się na co dzień. Studenci poznali również zasady funkcjonowania i rekrutacji do służby.

Zachęcamy studentów do zgłaszania się w szeregi Koła Naukowego Służb Mundurowych. Opiekunem Koła jest dr Katarzyna Amrozy.

Więcej informacji

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.