„Polska Od Nowa” – spotkanie z prof. Antonim Dudkiem – fotorelacja

W czwartek 11 maja br. w studenckim klubie „Od Nowa” odbyło się spotkanie inaugurujące nowy cykl pt.: „Polska Od Nowa”.

Gościem dr hab. Marii Wincławskiej, prof. UMK oraz dra Wojciecha Peszyńskiego, pomysłodawców i twórców cyklu, był historyk, politolog, ekspert – prof. Antoni Dudek.

Wydarzenie zorganizował Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK przy współpracy z Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.