Seminarium naukowe w Collegium Maximum

Wczoraj (16. maja) w Collegium Maximum UMK odbyło się seminarium naukowe pt. „Środowisko bezpieczeństwa w perspektywie 2040 roku. Zmiana paradygmatu”.

Wydarzenie odbyło się w ramach kampanii analiz środowiska bezpieczeństwa „Nowe Urządzenie Polskie – NUP 2X35” koordynowanej przez CDiS SZ oraz w ramach projektu „Copernican Revolution in International Politics” realizowanego przez UMK w Toruniu. Stanowiło kontynuację dotychczasowej dyskusji prowadzonej przez uczestników kampanii NUP 2X35, dotyczącej politycznych i geopolitycznych aspektów środowiska bezpieczeństwa.

W seminarium udział wzięli m.in. dr Joanna Piechowiak-Lamparska, dr hab. Bartłomiej Michalak, prof. UMK, dr Michał Piechowicz, płk dr Robert Reczkowski.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy we współpracy z Wydziałem Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture.