Kontakt ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową AGRO

Zdjęcie ilustracyjne

BNP Paribas Bank Polska S.A. we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności organizuje 5. edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową na temat związany z sektorem rolno-spożywczym.

Do Konkursu zgłaszane mogą być prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie, których obrona odbyła się w 2022 lub 2023 r. Problematyka prac musi być związana z rozwojem agrobiznesu, tj. z postępem, innowacyjnością i działaniami przynoszącymi wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, zdrowia, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, obszarów wiejskich, przemysłu rolno–spożywczego oraz zrównoważenia produkcji żywności.

Termin zgłoszeń upływa 31 października br. a rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 1 grudnia br.

Dla najlepszych prac przewidziane zostały nagrody finansowe I, II i III stopnia o łącznej wartości 6 000 zł brutto.

Dodatkowo, Uczestnicy Konkursu będą mogli ubiegać się o nagrody specjalne zaoferowane przez Partnerów Konkursu, w tym m.in.:

• nagroda specjalna ufundowana przez Farm Frites Poland S.A. – zwiedzanie fabryki i gospodarstwa rolnego – „rolnictwo zrównoważone w praktyce”,
• nagroda specjalna ufundowana przez ProCam Polska Sp. z o.o. – staż w firmie,
• nagroda specjalna ufundowana przez Timac Agro Polska Sp. z o.o. – staż w firmie,
• nagrody dodatkowe ufundowane przez firmę Plantpress Sp. z o. o. – vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym na stronie www.plantpress.pl.

Szczegółowe informacje

pozostałe wiadomości