Kontakt ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

Prof. Redo z nagrodą

Zdjęcie ilustracyjne

Miło nam poinformować, że dr hab. Magdalena Redo, prof. UMK została nagrodzona w Konkursie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego na najlepszy podręcznik akademicki z ekonomii wydany w latach 2020–2022.

Kapituła Konkursu przyznała prof. Redo nagrodę za wydaną w 2021 roku publikację pt. „Matematyka finansowa – Teoria i praktyka”, która w konkursie zdobyła trzecie miejsce. Prof. Redo współtworzyła ją wraz z dr. Piotrem Prewyszem-Kwinto.

Zachęcamy do lektury podręcznika słowami samej współautorki:

...choć nasz podręcznik dedykowany jest studentom kierunków ekonomicznych, to jednak z uwagi na fakt, że świat został dziś sprowadzony do pieniędzy, a kwestie finansowe otaczają nas na każdym kroku – jego fragmenty powinien przeczytać każdy, by lepiej rozumieć zależności ekonomiczne i finansowe, mające kluczowy wpływ na codzienne życie każdego z nas. Drogi Czytelniku, lektura naszego podręcznika bez wątpienia podniesie Twoją świadomość finansową – np. w zakresie działania stóp procentowych, kredytów czy kursów walutowych – a tym samym wzmocni Twoje bezpieczeństwo finansowe!”.
 
Pani Profesor serdecznie gratulujemy!
 
Nagrody PTE

pozostałe wiadomości