Kontakt ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

Młodzieżowe debaty oksfordzkie na WNoPiB

Zdjęcie ilustracyjne
fot. mgr Renata Galij

Po raz kolejny młodzież ze szkół średnich rywalizowała ze sobą na argumenty podczas eliminacyjnej rundy tegorocznej edycji debat oksfordzkich. Debaty, których mieliśmy zaszczyt być gospodarzem, odbyły się we wtorek 14 listopada br.

Zmagania – jak co roku – zorganizowała i pod swoim patronatem poprowadziła Kujawsko-Pomorska Liga Debat. Do udziału zgłosiło się osiem drużyn reprezentujących ZSMEiE, III, V, VII, VIII i X LO z Torunia oraz I i III LO z Inowrocławia. Uczestnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

Wyniki

Fot. mgr Renata Galij oraz mgr Alicja Falkiewicz

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.