Politologia z certyfikatem „Made in Toruń”

fot. Dawid Iwanowski

Kapituła odznaczenia „Made in Toruń” przyznała prowadzonej na naszym Wydziale trzysemestralnej politologii (s. 2) certyfikat „Made in Toruń”.

To zaszczytne wyróżnienie Dziekanowi Wydziału prof. dr. hab. Zbigniewowi Karpusowi wręczył Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski. W dzisiejszej uroczystości uczestniczyli także prof. Bartłomiej Michalak, prof. Radosław Potorski oraz prof. dr hab. Aldona Glińska-Neweś, Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem Społecznym i Gospodarczym UMK.

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z uroczystości.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.