Kontakt ul. Batorego 39L, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 21 10
fax: +48 56 611 21 11
e-mail: wnopib@umk.pl

Studenci politologii z wizytą w Sejmie

Zdjęcie ilustracyjne

W ubiegłym tygodniu nasi Studenci (trzeci rok politologii) – wraz z prof. Marią Wincławską oraz dr Agnieszką Bryc – podczas wizyty w Warszawie odwiedzili m.in. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie przebywali na zaproszenie posła i wiceministra sprawiedliwości Arkadiusza Myrchy, który opowiedział o pracy Sejmu i swojej pracy w Sejmie, pokazał także słynne senackie schody, salę kolumnową oraz miejsce, w którym dziennikarze przepytują polityków.
 

Odbyło się także spotkanie w Instytucje Spraw Publicznych. Pani Małgorzata Kopka-Piątek opowiedziała o pracy Instytutu, o jego projektach badawczych, o prowadzonych analizach polityki oraz o celach działalności NGO-sów w sferze publicznej i okołopolitycznej.
 
Niektórzy nie próżnowali i w czasie wyjazdu zbierali materiały do pracy magisterskiej. Pan Przemek Pietruszewski przed Sejmem przeprowadził wywiad z posłanką Joanną Kluzik Rostkowską.
 
W redakcji ONET.PL z kolei odbyło się spotkanie z autorami Raportu Międzynarodowego – red. Witoldem Juraszem i red. Zbigniewem Parafianowiczem. Panowie z charakterystyczną dla siebie swadą i humorem, przekomarzając się niejednokrotnie – tak jak to mają zwyczaj czynić w prowadzonym podcaście – opowiedzieli o istocie zawodu dziennikarza we współczesnym środowisku medialnym.
 
Poniżej przedstawiamy fotorelację z wyjazdu. Zdjęcia, za które serdecznie dziękujemy, podesłała prof. Maria Wincławska.
 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.