Postaw na UMK!

W ramach Copernicady odbywa się m.in. turniej tenisa stołowego fot. Andrzej Romański

Uniwersytet Mikołaja Kopernika został nominowany do czterech z sześciu kategorii Laurów Uniwersyteckich 2019. O ostatecznym zwycięstwie w danej grupie decydują internauci. Głosowanie trwa do 29 listopada do godziny 20.00.

Gala Laurów Uniwersyteckich ma na celu wyłonienie organizacji, wydarzeń i osób, które szerzą idee studenckich aktywności. Różnorodność inicjatyw na UMK jest odpowiedzią na wszechstronność zainteresowań studentów. Organizatorem Gali jest Forum Uniwersytetów Polskich.

Wyróżnione projekty z UMK:

• Kariera Dwutorowa student-sportowiec (kategoria: Uniwersytet Perspektyw)
  • Uniwersytecka Charytatywna Gala Copernicana (kategoria: Uniwersytecki Projekt Kulturalny)
  • Copernicada - olimpiada międzywydziałowa (kategoria: Uniwersytecki Projekt Sportowy)
  • Radio Sfera (kategoria: Media Uniwersyteckie)

W każdej kategorii można wybrać wyłącznie jednego kandydata. Głosowanie na wybrane inicjatywy trwa do 29 listopada do godziny 20.00 za pośrednictwem strony internetowej.